ıllılı.ıl.lı.. Yaz Yağmuru Forum ..ıl.lı.ıllılı


.•° | www.Yazyagmuru.biz | www.Yazyagmuru.net © °•.


 
PortaLAnasayfaSon Gönderilen MesajlarÜye ListesiAramaGaleriTakvimSSSKayıt OlGiriş yap
Similar topics

  Paylaş | 
   

   Aslan Burcu Anlaştığı Burçlar ve Uygun Meslek

  Aşağa gitmek 
  YazarMesaj
  YaZYaGmUrU


  avatar

  Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 17/09/07
  Cinsiyet Cinsiyet : Kadın
  Zodyak Zodyak : Boğa Sıçan
  Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 7272
  Yaş Yaş : 34
  Kişisel ileti Kişisel ileti : . . .
  Ruh Hali Ruh Hali :
  Takım Takım :

  MesajKonu: Aslan Burcu Anlaştığı Burçlar ve Uygun Meslek   26.03.08 20:59

  Anlaştığı Burçlar

  Çok iyi : Yay ve Koç
  İyi : Başak, Terazi, İkizler ve Yen e
  Kötü : Akrep, Kova, Boğa
  Ne iyi ne kötü : Balık ve Oğlak


  Sağlık Eğitim ve Mesleki Eğilimler

  Aslan insanı, dinamik, enerjik, azimli ve amaçlarına ulaşma konusunda ısrarlıdır. Tıpkı ********* maddelerin barutu gibi, insanları harekete geçirebilme özelliğine sahiptir. İnandığı bir şeyi sonuna dek savunur, bunun için çok fazla çaba ve enerji harcar. Onu amaçlarına ulaştıracak en etkili yolu bulacaktır. Canlılığı ve sorunların üzerine gitme becerisi, beraberindekiler üzerinde motive edici ve sürükleyici bir etki bırakır. onunla başa çıkmak ya da çabalarına karşı gelmek, kolay değildir. Merhamete ihtiyacı olmadığını söylemeye gerek yoktur. Aslan insanı kural olarak güçlü bir yapıdadır, sağlıklı ve dayanıklıdır. Bu nedenle onun bitap düşebileceği ve sık sık takatinin son sınırlarına geleceği akla bile gelmez. Ama en güçlü organizma bile günün birinde yorulabilir ve aslanlar yaşamlarının ortasında, kalp rahatsızlığı gibi ciddi bir sorunla karşılaşabilirler.

  Hangi hastalık olursa olsun, çabucak iyileşip kısa zamanda eski direncine kavuşur. Ancak psikosomatik hastalıklarda böyle olmaz. Ruhsal dengesi bozulduğunda ya da uzun süren depresyonlara girdiğinde, bunlar sağlık durumu üzerinde öldürücü etkiler yaratır. burada onu ciddi bir tehlike beklemektedir. Yiyip içmeye karşı düşkünlüğü kötü sonuçlar ortaya çıkaracaktır.

  Sporda gözü pekliği, cüretkar hareketlere düşkünlüğü, çok büyük yaralanmalara yol açabilir. Aslanlar ağrılara tahammül etmek zorunda kaldıklarında, gerçekten acınacak bir tablo sergilerler.

  Çıt kırıldım, hoşgörüsüz ve karşısındakini ağlatan kişiler olabilirler. Hastayken bakımları için çok anlayışlı ve sabırlı olmak gerekir. Aslan insanları iş yaşamlarında genellikle çok başarılıdırlar; hem de yeteneklerini çok az kullanmalarına rağmen. Sistemli düşünebilme yetenekleri zayıftır. Yüzeysel düşünürler, bir konuyu çözümleyebilmek için diğer insanların yardımına ihtiyaç duyarlar.

  Kendilerine hizmet ettirmeyi sevdikleri için onlarla beraber çalışmak her zaman kolay değildir.

  Onların gücü, organize etmede yatar ve başarı elde etme konusunda büyük yetenekleri ve bol şansları vardır.


  Uygun Meslekler


  1-Yönetici özelliklerini kullanabileceği meslekler:

  Genel müdür, müdür, servis şefi
  Büyükelçi, bir parti başkanı
  Üniversite profesörü, başhekim

  2-Edebiyat anlayışının rol oynadığı sanatsal meslek ve faaliyetler:

  Oyuncu, rejisör, sanatçı
  Bir sanat galerisinin sahibi, sarraf, ressam
  İç mimar, lüks bir butiğin sahibi


  İş Hayatı

  Aslanlar doğuştan oyuncular, bu nedenle çoğu meslekte şansları fazladır. Şov dünyasına güçlü bir şekilde girmişlerdi, sahne ışıklarını severler, ipleri ellerinde tutma yetenekleri sayesinde kuklaları arzularına göre oynatabilirler. Bu özelliklerinden dolayı doğal olarak doğuştan politikacıdırlar. Üst düzey yöneticiliği, onların kendilerini ifade edebilecekleri uygun bir yer olabilir. Bu burçta pedagoglara da çok rastlanır. Bilgiyi etkili yollardan temin etmeyi bilirler. Gerekli saygınlığı sağlayacak sakin ve güçlü bir otoriteye sahiptirler, insanları hayret verici bir yetenekle motive etmeyi bilirler. Kendilerini ifade etme isteğini, en iyi şekilde mesleklerinde gerçekleştirebilirler. İdealisttirler, mesleklerini aynı zamanda bir vazife olarak algılayıp, yüksek amaçlarına bu yolla ulaşmaya çalışmaları yararlarınadır. Bunu başarırlarsa çok yükselebilirler.

  Aslan, yeteneklerine toplum yararına veya iyilik amacına yöneltmeye karar verirse,

  büyük şeylerin üstesinden gelebilir ve bu kendini başkaları için feda etmeye kadar gidebilir. Genel olarak onu idareci ve büyük sorumlulukları olan bir yönetici rolünde görürüz. Konusuyla ilgili kararlarda korkak davranmaz.

  Aslan insanları, otoriter ve hakimiyet sahibidirler. Eleştirileri zalim ve serttir, Ses tonları aksi ve yaralayıcıdır.

  Ama bunu kötüye yormamak gerekir. Bu, belirgin olan dürüstlük anlayışının gereğidir.

  Böylelikle emrindekilerinin kendilerine olan güvenini garanti ederler. Ayrıca samimi övgülerde bulunabilme özelliğine sahiptirler.

  Bunu yapış tarzlarıyla, bazı kaba insanların neden olduğu tahribatları telafi ederler.

  Aslan insanları vefalıdırlar. Kendilerine sadık davranan kişiye tüm hoşgörü ve desteği gösterirler.

  Emrindekilerden kesin bir saygı ve sadakat beklerler. Otorite ve yetkilerine yetkilerini sorgulamaya cesaret eden herhangi bir kişinin varlığını ya da bir komployu sezerlerse, buna şans tanımaz, kısa keserler bir "cüce ayaklanması" ’na hiçbir zaman izin vermezler.Ün, Aslanlar için paradan daha önemlidir. Ünvan ve makama çok önem verirler.

  Saygı gösterileri onların için büyük bir memnuniyet kaynağıdır, çünkü bu, büyüklüklerinin ve hükümdarlıklarının kabul edilmesidir. Bütün girişimlerin tepe noktasında bulunurlar. Tartışılmaz yönetici niteliklerinden kaynaklanan mantıklı ve açık hükümlerle, ölçülü ama hızlı hareket ederek, gerçekten önemli işlerin üstesinden gelirler  Aşk bitti
  Sayfa başına dön Aşağa gitmek
  http://www.SerdarOrtac.biz
   
  Aslan Burcu Anlaştığı Burçlar ve Uygun Meslek
  Sayfa başına dön 
  1 sayfadaki 1 sayfası
   Similar topics
  -
  » başak burcu kadını

  Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
  ıllılı.ıl.lı.. Yaz Yağmuru Forum ..ıl.lı.ıllılı :: (¯`·.(¯`·.(¯`·. EĞLENCE .·´¯).·´¯).·´¯) :: Burçlar ve Fal :: Aslan
  -
  Buraya geçin: